Medewerkers

A. Ademović (Almedina) projectleider 

A.A.Y.M. Alberink RA (Anouk) Programmahoofd Bedrijfsvoering

L. Al Azzawi (Linda) Receptioniste

Y. Azattam (Yamna) functioneel beheerder  

O. Balgobind (Oesha) projectondersteuner 

J.W. Bongers (Joris) programmahoofd FM/Audit/Economie

B.E. Bouma (Bas) projectleider

J. El Boustati (Jawad) controller

B.A. van den Brink (Bianca) projectleider

C. den Broeder (Corina) hoofd

A. Cheng-van Hal MSc (Annelieke) projectleider

J.H.M. Donders (Jan) programmamanager

C.E. Dutry van Haeften (Caroline) Onderwijskundige

R. van Elk (Renée) projectleider

W. van Es (Wendy) projectleider

R. Ettes RA (Ruben) projectleider

S. Golamun (Shafien) medewerker adviseur bedrijfsvoering

I.J. Goris-Van Zadelhoff (Ingrid) management assistent/logistiek buitenland 

N. Hoekstra (Nynke) projectleider

E.L. ter Horst-Meulenkamp (Ellen) projectleider

E.A.M. Immerzeel (Edith) - senior projectondersteuner

R.P. Kiebert Bc (René)  projectleider  

S. Kleinschmidt (Scipio) controller

D. Kool (Danny) projectondersteuner

O. Licht (Olaf) projectleider

V. Lieshout (Vanessa) medewerker faciliteiten en beheer 

C.A.H.J. Luppens (Caron) hoofd Interne bedrijfsvoering

B. Van Der Marck (Beau) projectleider

I. Matla (Iba) medewerker facilitair management 

S.V. Mewa (Sharona) projectondersteuner

M. Oncü (Melek) projectleider Buitenland

T. Pooran (Tjitra) receptionist

T.S.J. Pulgar (Trigueña) projectondersteuner

N. van Rijsbergen (Nancy) projectondersteuner

D.S. Santokhi (Devina) medewerker facilitair management 

N.H.M. Schouten-Kepel (Nicole) projectondersteuner

E. Schoot (Eveline) projectleider

I.S.Schulte (Ingrid) projectondersteuner

J. Segaar (Jeannette) communicatieadviseur en functioneel beheerder

M. Sieuwerts (Martina) communicatieadviseur

S. Sijl-Gauri (Sharmila) projectondersteuner

R. Skwarczynski (Robert) medewerker facilitair management 

K.S. Slagter (Kelly) locatiebeheerder

R.A. Steur (Rick) projectleider

B. Traets (Bryan) financieel adviseur

Drs. J. Van Tuinen (Jan) programmamanager

G.S. Vargas-Cantor (Gina) financieel medewerker

H.J. Vos Rc (Arjan) programmahoofd Buitenland 

R.A. Watson (Angelina) projectondersteuner

M.E. Wilbrink Ma (Marijn) projectleider